O firmie

O nas

Poznaj biuro rachunkowo-księgowe FilMar – jesteśmy przekonani, że nasza współpraca potrwa wiele lat i będziemy obserwowali, jak Twoja firma rośnie, a my będziemy mieli przyjemność codziennie przyczyniać się do Twojego sukcesu.

O firmie

Biuro Rachunkowe Filmar

Jesteśmy biurem rachunkowo-księgowym prowadzącym sprawy księgowe różnym rodzajom podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki jawne, spółki z o.o., spółki akcyjne, fundacje i stowarzyszenia. Szczególnie zapraszamy właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy dopiero otwierają swoje firmy.

Terminowo, rzetelnie i kompleksowo

Przyjazny cennik usług

Wiedza i kompetencje

Dlaczego my

Jakość w najwyższym standardzie

Gwarantujemy najwyższy poziom jakości naszych usług. FilMar to nie tylko wiedza, ale też zaangażowanie w rozwój naszych klientów.

Najwyższe standardy rachunkowości

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami

Optymalne i nowoczesne rozwiązania

Mówią o nas

Opinie naszych Klientów

Zawsze wsłuchujemy się w głos moich Klientów – cieszymy się, gdy potwierdzają swoimi opiniami, że podjęli słuszną decyzję powierzając mi prowadzenie ich spraw księgowo-rachunkowych.

Współpraca z FilMar to duża przyjemność. Mam spokojną głowę i nie muszę się zastanawiać jaki jest dziś dzień miesiąca i czy nie zapomniałem o tej czy innej płatności. Polecam, warto pracować z profesjonalistami..

  Aleksander O.

  Sp. z o.o.

  FILMAR poleciła mi koleżanka i muszę powiedzieć, że jestem jej bardzo wdzięczna. Nie dość, że miło i sympatycznie, to jeszcze mega profesjonalnie. Wszystko wytłumaczone językiem strawnym dla niefinansowca – wiem co ma zrobić po mojej stronie, aby móc skoncentrować się wyłącznie na mojej pracy i moich klientach, a nie spędzać czas nad papierkami.

   Katarzyna B.

   JDG

   Fantastyczna obsługa! ZUS przysłał kontrolę, zdenerwowałam się oczywiście, ale Pan Marcin z FilMar mnie uspokoił, że wszystko mamy robione zgodnie z regułami, więc nie mam czego się bać. Poprowadził w moim imieniu całą sprawę tak sprawnie, że pani z ZUS wyszła zadowolona i bez żadnych uwag. Bardzo polecam!

    Ewa Z.

    JDG

    Ile kosztują kompleksowe usługi księgowe?
    Mniej niż myślisz. Sprawdź!

    Zdajemy sobie sprawę, że bycie przedsiębiorcą w dzisiejszych czasach wymaga dużej operatywności i ciągłego optymalizowania kosztów, aby wygenerować satysfakcjonujący zysk. Dlatego oferujemy wysokiej jakości usługi w bardzo racjonalnych cenach, dostępnych dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą. Zapraszamy do kontaktu – bezpłatnie dokonamy wstępnej wyceny kosztów obsługi.